Logo Albi
Hrajeme si
Hrajeme si
v práci
Podívejte se k nám do kuchyně

Stejně jako se v dobré kuchyni vaří jídla rozmanitých chutí a vůní, tak i v Albi kuchyni vznikají každý den další a další „pochoutky“. A stejně jako dobré jídlo sbližuje, i my se snažíme lidi spojovat – ať už rozchechtanou zábavou s kamarády, nebo zasněnými texty pro romantické duše.

Když něco nového vyvineme, nejprve to otestujeme. Ne, na zvířátkách opravdu NE! Zato na kamarádech, manželkách, v hráčských komunitách ANO! Jenže jak se říká – důvěřuj, ale prověřuj – především všechno musíme vyzkoušet sami na sobě. A tak si v práci hodně často hrajeme.

Když něco nového vyvineme, nejprve to otestujeme. Ne, na zvířátkách opravdu NE! Zato na kamarádech, manželkách, v hráčských komunitách ANO! Jenže jak se říká – důvěřuj, ale prověřuj – především všechno musíme vyzkoušet sami na sobě. A tak si v práci hodně často hrajeme.

Společně
Společně
si užíváme

Na konci srpna se Vysočina otřásla v základech. Jistě se nemusíte ptát proč – konala se tam totiž Albi dovolená. Vztahy ve firmě se utužily a s kolegy jsme zažili spoustu zábavy, na kterou budeme vzpomínat ještě dlouho.

Pomáháme
Pomáháme
Albiles
Staráme se o přírodu

Z lesa pocházejí naše suroviny a my vnímáme jako samozřejmost, že lesu jeho službu vracíme. Ve spolupráci se sdružením Čmelák již více než desetiletí pomáháme přírodě, a to nejen finančně, ale také vlastníma rukama. V rámci teambuildingů jsme vysázeli tisíce sazenic různých dřevin například v lese Skuhrov, jehož jsme se stali patronem. Při sázení nebo uklízení lesa si odpočineme od svého každodenního zaměstnání, navzájem se lépe poznáme, a především uděláme kus práce, která po nás na Zemi zůstane desítky a možná i stovky let.

Green doors
Vracíme lidi do hry

Svět je jedna velká hra. Proč by měl někdo stát stranou? My se mimo jiné snažíme „vracet lidi do hry“, a to například ve spolupráci s neziskovou organizací Green Doors. Ta pomáhá lidem s duševním onemocněním na cestě zpět do zaměstnání. Projekt, na který již od roku 2013 pravidelně míří naše úspory, se jmenuje Čistá duše. Jeho cílem je pomoci prožít normální život lidem, které trápí schizofrenie. Nejčastější a nejzávažnější onemocnění ze skupiny psychotických duševních poruch, které v dnešní době postihne zhruba 1 člověka ze 100.

Rozum a cit
Děláme děti šťastnějšími

Velká část našich výrobků je určena dětem. Jsme přesvědčeni, že si všechny zaslouží skutečný domov; dětský svět plný her, pohádek, fantazie a radosti. Proto se společně s nadací Rozum a cit snažíme, aby i děti, které zatím neměly moc štěstí, prožily krásné dětství v rodinném prostředí. Nadační fond, který podporujeme, poskytuje již od roku 1996 všestrannou pomoc náhradním rodinám, které vychovávají opuštěné děti. Naším hlavním cílem je umožnit dětem vyrůstat v přirozeném, bezpečném a podnětném prostředí.

Plníme sny našim
zaměstnancům

Existuje něco, co si opravdu ze srdce přejete? O čem v noci sníte a víte jistě, že kdyby se to splnilo budete ten nejvysmátější člověk na světě? V Albi rádi takové sny plníme.

Fotbalový zápas v Madridu
Originální svatební šaty
Žádost o ruku ve Francii
Maringotka pro rodiče a děti