Logo Albi
zástupci
Obchodní
Obchodní

Nabízet a prodávat výrobky, které v lidech probouzejí úsměv a zápal pro hru, je krásná práce. Díky našim obchoďáčkům šíříme radost od Aše až po Jablunkov.

Simona Bohdalová
obchodní zástupce
Začít pracovat v Albi pro mě bylo naprosto ideální. Po narození dvou dcer jsem hledala práci, která půjde dobře skloubit s rodinou. Nejprve jsem doplňovala zboží, pak jsem začala dělat obchoďačku. Ze začátku to bylo náročné. Pomohlo mi, že jsem z předchozího doplňování znala sortiment. Učila jsem se spíše komunikovat s lidmi. Nyní si se zákazníky vyprávíme všelijaké příběhy a dobře se u toho bavíme.
Na práci se mi líbí, že dělám radost dalším lidem.
Kolegové jsou úžasní kamarádi, trávíme spolu volný čas. Třeba když jsme jeli společně s dětmi vláčkem na Okoř. Navzájem si pomáháme, a když potřebuji, tak mě kolegové v práci zastoupí. Slavíme spolu také narozeniny. V Albi jsem našla nejen skvělou práci, ale také spoustu přátel.
Mrkněte se na to, jak to u nás chodí!
Šárka Schaffartziková
oblastní manažerka
Po mateřské jsem hledala práci ideálně na celý život. Lákalo mě pracovat v obchodě. Zastupovat známou a na trhu uznávanou firmu, která má svou myšlenku a vizi je atraktivní a smysluplné zaměstnání – chtěla jsem výzvu. Začátky byly super, dostala jsem zavedenou oblast s obchodními partnery. V Albi jsem se naučila všechno potřebné i díky vstřícným kolegům... Pracovat s počítačem, excelem, komunikovat s lidmi, řídit a telefonovat zároveň. Získala jsem také potřebnou dávku sebevědomí. I s chybami se tady počítá. Žádná chyba není zbytečná, pokud se z ní dokážeme poučit, může nás posunout dál.
Mohla jsem se tu ohromně posunout.
Po 7 letech jsem se stala oblastní manažerkou. U někoho se po 7 letech láme chleba a přestává být v práci spokojen, u mě to tak vůbec nebylo. Nová pozice pro mě byla opět výzvou. V Albi mám ráda přátelskou atmosféru, volnost v rozhodování, různorodost práce, skvělý management. Nejraději mám kolem sebe lidi s pozitivní energií, co dokáží skloubit rodinu s náročnou prací a ještě se při tom bavit. V Albi jsem šťastná, cítím, že jsem zde skutečně našla práci na celý život.
Staň se součástí Albi!
Chci pracovat s radostí