Logo Albi
Prodejny
Prodejny
27
prodejen
po celé ČR
Jana Vondráčková
vedoucí prodejny Praha Atrium Flóra
Dříve jsem pracovala v hračkářství. Obchoďačka z Albi k nám pravidelně chodila, uměla vše perfektně vysvětlit a nadšeně o Albi vyprávěla. Chtěla jsem se toho proto stát součástí. Když jsem si všimla, že v okolí otevírají novou prodejnu, tak jsem využila příležitosti a mé přání se splnilo. Největší rozdíl oproti předchozí práci je, že všichni si tady pomáhají a nepomlouvají se. Vedení nám naslouchá a zajímá je náš názor. Taky se v Albi více starají o to, co se lidem líbí, není nutnost prodat za každou cenu. Nic nevnucujeme, ale snažíme se lidem pomoci, aby měli z nákupu radost.
Jednou mi zákaznice přinesla květinu jako poděkování.
Dárek, který jsem jí doporučila, měl ohromný úspěch. Lidé mi říkají, že za mnou rádi chodí, že jim vždy dobře poradím. Tím se dostávám k důležité náplni naší práce – hraní her. To abychom měli dobrou znalost produktů a uměli zákazníkům poradit. Zároveň se snažíme pravidelně obměňovat sortiment, abychom měli stále něco nového a pěkného na výběr. Pracovat v Albi je zkrátka radost.
Ivana Majerová
vedoucí prodejen Plzeň
V Albi jsem od roku 2008. Když jsem v té době hledala na internetu novou práci, zaujal mě od Albi inzerát. Byl psán hravou formou a nabízel spoustu nevšedních benefitů. Na pohovoru jsem se cítila, díky sympatickým lidem, uvolněně a příjemně. Bylo pro mě hned jasné, že do této firmy chci nastoupit. Nastupovala jsem na pozici vedoucí prodejny. Šlo o první dárkovou Albi prodejnu. Spousta věcí se vymýšlelo a ladilo za pochodu.
Začínali jsme na maličkém prostoru, nyní máme pěknou, vzdušnou prodejnu.
Líbí se mi, jak Albi funguje. Pro firmu je důležitá spokojenost zaměstnanců, jejich názory a nápady. Nechtěla bych pracovat někde, kde se neumí dobře chovat k lidem. Pracuji celkem s osmi prodavači. Jsme skvělý tým. Jednou mi uspořádali tajnou oslavu narozenin v centru města. Upekli dort, pozvali všechny prodavače a přijeli pro mě domů. Večer jsme si skvěle užili. Několikrát do roka si zajdeme všichni do kina, divadla, nebo si užijeme wellness. Je to skvělý způsob, jak se všichni sejít a jeden z mnoha benefitů, který Albi svým lidem nabízí.
Staň se součástí Albi!
Chci pracovat s radostí