Logo Albi
Centrála
Centrála

Vymyslet, navrhnout, spočítat, naplánovat, vyrobit. Centrála je srdce naší Albi rodiny. Zde se staráme o to, aby naši zákazníci a hlavně zaměstnanci byli spokojení.

Simona Bartošová
účetní
Po mateřské jsem toužila stát se součástí Albi. Po celá léta jsem používala Albi diář a kupovala jejich vtipná přáníčka. Přitahovaly mě také jejich benefity. Odpověděla jsem na inzerát a modlila jsem se, aby mi zavolali. A povedlo se. Začínala jsem jako asistentka účetního oddělení. Náplní mojí práce bylo vystavování faktur, archivace dokladů a drobné účetní práce. Nyní samostatně zpracovávám několik agend. Mám na starosti evidenci smluv, zajišťuji veškerý platební styk včetně devizových operací, provádím párování plateb, řeším reklamace a různé nesrovnalosti e-shopu po účetní stránce.

Vážím si toho, jakou ve mě Albi vložilo důvěru, když mi svěřili přístup k firemnímu účtu. V předchozí práci jsem pracovala sama, nyní mám 12 kolegyň. Týmová práce je pro mě příjemnější.
Když je toho hodně, tak si vzájemně pomáháme.
Humorné historky a vtipné poznámky kolegyň mi vždy zpříjemní pracovní den – říká se, kde je úsměv, tam je úspěch. Tady to platí dvojnásob.
Michal Šmíd
category manažer Mozkovna
K Albi jsem se dostal již před 20 lety, když jsem při studiu střední školy chodil na brigádu do skladu v Červeném Kostelci. Během vysoké jsem se přestěhoval do Prahy a pracoval na prodejně s hrami. Po letech jsem se k Albi znovu vrátil a stal se členem herní divize. To znamená legraci a zábavu na denní bázi, když zkoušíme vzorky a řešíme herní design.

Občas mě pobaví i zákazníci, když volají na infolinku a ptají se na pravidla naší hry, kterou právě hrají s přáteli a u toho popíjí.
Líbí se mi atmosféra v Albi, zasmějeme se tu, není tu dusno, problémy se řeší lidsky.
Získal jsem v Albi spoustu zkušeností a naučil jsem se věci, ke kterým bych se sám nedostal. Poznal jsem zde různé a zajímavé lidi. Společným jmenovatelem mých kolegů je přátelskost, otevřenost, všichni máme rádi zábavu a rádi si hrajeme.
Staň se součástí Albi!
Chci pracovat s radostí