Logo Albi
Sklad

Kolegové ze skladu se starají o to, aby byl všude dostatek našich výrobků. Zákazníci tak díky nim vždy najdou to, po čem nejvíce touží. Odesíláme zde také balíčky z našeho e-shopu.

František Valenčík
řidič
Najskôr som pracoval ako šéfkuchár na výletnej lodi, na ktorej som poznal svoju ženu. S narodením syna som sa chcel usadiť. Premýšľali sme, či zostať v Českej republike, alebo sa vrátiť na Slovensko, odkiaľ pochádzam. Manželka v tej dobe pracovala v Albi, skúsil som tu teda prácu na sezónu a po nej som už zostal. Predovšetkým kvôli ľudom. V Albi sa cítim veľmi dobre. Páči sa mi, že keď jazdím po predajňách, tak vidím predavačky, ktoré ich práca baví a sú šťastné. Nemám rád negatívnych ľudí a tých tu nestretávam. Človek robil radosť a má z toho dobrý pocit.
V Albi mám rád, že na čom sa dohodnete, to platí.
Nikto za nami nechodí a nekontrololuje nás, panuje tu vzájomná dôvera, to som inde nenašiel. Môžem sa na čokoľvek opýtať a všetci mi radi poradia. Jazdím s dodávkou po celej ČR, na naše aj cudzie predajne, na veľtrhy. Je to pestré. Auto nemusím nakladať sám, pomáhame si s kolegami. Sme tu tímový hráči. V Albi máme také pekné moto: “Hráme fér”, a tak to skutočne je. Za tie 4 roky som sa nestretol s tým, že by to bolo inak.
Eva Kokešová
expedientka
Po mateřské dovolené jsem hledala práci, do které bych mohla chodit na ranní směnu, abych odpoledne měla více času na syna. Známá mi v té době Albi doporučila, že nabírají a mají zajímavé bonusy a výhody. Sick days, narozeninové a silvestrovské volno, možnost půjčit si auto na cokoli a společnou Albi dovolenou. Tu poslední jsem si hodně užila. Zaměstnanci a vedoucí spojili své síly a vydali jsme se na dračí lodě a pěší výlety.
Máme tu velký kolektiv, lidé jsou pozitivní, chodí do práce s dobrou náladou.
Když je potřeba, tak zaberou a navzájem si pomůžou. Máme taky společný humor a názory na život. Nastoupit do Albi se ukázalo jako správná volba. Mimo vše, co jsem již řekla, mi také napomohli být vyrovnanější v životě, za to jsem ráda.
Riana Jiránková
dělnice Postpressu
V Albi jsem začala pracovat v roce 2004. Nejprve jsem balila přáníčka, potom načítala vratky do systému a nyní již sedmým rokem přáníčka vyrábím.
Líbí se mi, že to není pořád to stejné dokola.
Grafici vymyslí přáníčko, ale my musíme přijít na to, jak ho nejlépe vyrobit. Stále se tak učím něco nového a to mě na tom baví. Na dílně jsem se čtyřma chlapama a všichni táhneme za jeden provaz. Třeba když se něco pokazí, tak to společně opravíme. Jsme bezva parta, dobře si rozumíme, každý máme dům a psy, řešíme tedy podobné věci. K padesátým narozeninám mi kolegové připravili krásnou oslavu. Nemám ráda stanování a gumáky a když mi řekli, že jedeme stanovat, tak jsem z toho měla hrůzu v očích. Naložili mě do auta a jeli jsme na pole, kde jsme stavěli stan. Naštěstí jsme poté jeli na oběd do Hradce a pak ke kamarádce na chatu, kde pro mě měli kolegové připravené zábavné scénky. Hodně jsme se tehdy nasmáli.
Otevření skladu
31. května 2019 byl pro Albi velký den. Otevírali jsme totiž nové distribuční centrum v Červeném Kostelci. A ne jen tak v tichosti, že si nikdo ani moc nemohl všimnout, ale rovnou ve velkém stylu.
Grand opening párty, to už zní velkolepě!
A taky že to takové bylo. Velkolepý příjezd, majestátní ohňostroj, grandiózní prase, efektní stejnokroj (čti Albi trička), skvělé kelímky speciálně vytvořené pro tuto akci, honosná zábava i monumentální opilost některých slavících. To vše k takovému večeru prostě patří.
Staň se součástí Albi!
Chci pracovat s radostí